Tai Ji Chuan treening-koolitus

15. septembril on algamas Tai ji chuan'i chen stiili hong meetod treening-kursus

Tai ji chuan on tervise- ja võitluskunst, mida on Hiinas praktiseeritud pikka aega. Tai ji stiile on erinevaid – yang, chen, wu jne. Tai ji chuan'i chen stiili hong meetodi töötasid välja meister Chen Fa Ke ja tema õpilane Hong Jun Shen. Hong meetod on väga efektiivne ja praktiline võitluskunst, mis toetub hiina filosoofiale ja hiina meditsiini põhiprintsiipidele.

Kursus koosneb teoreetilisest ja praktilisest osast. Teoorias puudutatakse erinevaid filosoofilisi koolkondi ja hiina meditsiini puutepunkte tai ji'ga. Praktika koosneb individuaalsetest harjutustest, lisaks on praktilises osas suur rõhk paarisharjutustel, kus õpitakse kõikide võtete rakendamist praktikas.

Kursuse õpetajad:

dr Salustino Z Wong on meister Hong Jun Sheni neljanda põlvkonna õpilane. Ta on õppinud Hiinas Nanjingis 20 aastat Hiina meditsiini ning erinevate meistrite juures kalligraafiat, filosoofiat, muusikat ja tai ji chuan'i. Salustino on Euroopa Chen Tai ji Hong meetodi assotsiatsiooni president.

dr Rene Bürkland on Salustino Z Wongi õpilane, Hiina meditsiini arst, kes on hiina tervisekunstidega tegelenud alates 1994. aastast. Ta on õppinud Hiinas Najingis ja Beijingis nõelravi, taimeravi, tui na masaaaži, qi gong'i ja tai ji'd.

Koolituse toimub: 1 x kuus reedeti kell 10-17

Koolituse kuupäevad: 15.09, 13.10, 10.11, 8.12, 23.03, 20.04, 18.05, 8.06

Osalustasu: 900 EUR
Tsüklite kaupa tasudes osalustasu 135 EUR

Asukoht: Waldorfkooli võimla, Tuulemaa 12, IV korrus

Lisainfo & registreerimine: katrin@tervisealkeemia.ee

NB! Lisaks toimuvad koolituspäevade vahelisel perioodil iganädalased Rene Bürklandi poolt juhendatavad treeningud, millest võib soovi korral osa võtta. Esimene tund on erandkorras teisipäev, 19. sept. kell 7.00. Edaspidi toimuvad iganädalased treeningud alates 4. okt. kolmapäeviti kell 7.30-9.00 Waldorfkooli võimlas. Treeningu hind 10 EUR. Kohapeal saab soetada ka 5 ja 10 korra kaarte.