Uudised

Arstide ootenimekirjad taas avatud

14. september 2017
Sügis on hoogsalt käima läinud, trennid täituvad, oktoobris alustame mitme uue koolitusega ja alates järgmisest nädalast pakub Virge Naeris uut teenust - praktiline ja nõustav individuaaltund ning meie filiaal Veerenni tervisekeskuses on toonud leevendust arstide vastuvõttudes.

Tai ji kursus

11. september 2017

Veel on mõned vabad kohad sel reedel, 15. septembril algavale Tai ji chuan'i chen stiili hong meetod treeningkursusele

Tai ji chuan on tervise- ja võitluskunst, mida on Hiinas praktiseeritud pikka aega. Tai ji stiile on erinevaid – yang, chen, wu jne. Tai ji chuan'i chen stiili hong meetodi töötasid välja meister Chen Fa Ke ja tema õpilane Hong Jun Shen. Hong meetod on väga efektiivne ja praktiline võitluskunst, mis toetub hiina filosoofiale ja hiina meditsiini põhiprintsiipidele.

Sügis on uute alguste aeg

29. august 2017
Septembriga algavad Tervise Alkeemia keskuses mitmed uued ja juba tuttavad populaarsed treeningud. Sobiliku tunni leiavad kõik olenemata vanusest ja füüsilisest vormist. 

Treeningplaan augustis

31. juuli 2017
Augustis leiab meie treeningplaanist mitmeid häid treeninguid. Kuu lõpu poole täieneb tundide valik veelgi. Tutvu treeningplaaniga ja leia endale sobiv tund. Ootame Sind meie hubases saalis Tulika 19.

Suvi on südame aeg

21. juuni 2017
Suvisel ajal armastatakse ikka grill-liha ja toorsalatit süüa. Mida aga soovitab suvisele toidulauale Hiina meditsiini toitumisteraapia?
Vanemad artiklid