Uudised

Uus treeningplaan

7. november 2017
Järgmisest nädalast on meie treeningplaanis mõned muudatused - armastatud treener Vahur Värk on Hiinast tagasi ning teisipäeva ja neljapäeva hommikuti saab temaga koos "Hommiku qigongi" ja kolmapäeva õhtuti "Pikaealisuse qigongi" teha.
Jana Saarmanni kolmapäevane qigong "Yi jin jing" lükkus hilisemale ajale. 
Vaata lähemalt

Vaata tunniplaani

Kuidas vabaneda valust?

18. oktoober 2017
Valu sisemisteks põhjusteks on emotsioonid, mis kõik võivad valu tekitada. Välisteks  põhjusteks ilmastik: kuumus, niiskus, tuul, külm. Muudeks vigastused, traumad, liikumatus või liigsed monotoonsed liigutused.

Toitumissoovitused sügiseks

6. oktoober 2017
Sügis on viljade valmimise, saagi kogumise ja koristamise aeg. Kevadel tärganud ja suvel kasvanud taimed saavad sügiseks valmis - kogu energia ja elujõud on talletatud viljadesse. Mida kaugemale sügis areneb, seda madalamaks langeb temperatuur, seda külmemaks ja pikemaks muutuvad ööd - loodus valmistub puhkuseks ja rahuks. Kõiges ümbritsevas hakkab võimust võtma yin-energia, päikselist ning sooja yang'i jääb üha vähemaks.

Oktoobri treeningplaan

3. oktoober 2017
Nüüd kus ilmad on kõledalt külmad on mõnus end tubastes tingimustes liigutada ja reipana hoida. Jätkame kõigi seniste treeningutega, kindlasti leiad plaanist endale sobiva.

Tervise Alkeemia jagab stipendiume

19. september 2017
Kas oled kunagi unistanud hiina meditsiini õpingutest? Kui jah, siis see uudis on just sinu jaoks. 
Juba oktoobris alustame uue neli aastat kestva hiina meditsiini kursusega, mille käigus õpetame hiina meditsiini teooriat, diagnostika aluseid, ravimtaimede kasutamist, akupunktuuri ning teisi erinevaid hiina meditsiinis kasutatavaid praktilisi teraapiaid, ja meil hea meel kuulutada välja stipendiumikonkurss.
Vanemad artiklid