KOOLITUSED

Aurikuloteraapia koolitus

Üldinfo: 

Toimumise kuupäev: täpsustamisel.
Registreerimise lõpp: kaks päeva enne koolituse algust.
Hind (€):           380 €+km
Asukoht:           Hiina meditsiini keskus Tervisealkeemia (Tulika 19, Tallinn B-hoone D-sissepääs). 

Aurikuloteraapia e. kõrva akupunktuur (akupressuur) põhineb arusaamal, et kõrva peal on piirkonnad kogu keha mõjutamiseks. Algselt Hiinast pärit ravimeetod süstematiseeriti ja muudeti paremini kasutatavaks prantsuse arsti Paul Nogieri poolt.

Koolituse eesmärk on õppida kasutama aurikuloteraapia võtteid erinevate füüsiliste, mentaalsete ja emotsionaalsete probleemide leevendamiseks.

Koolitusel räägitakse kahe päeva jooksul aurikuloteraapia ajaloost ja kõrva anatoomiast, õpitakse 100 teraapilise punkti kasutamist ja erinevaid teraapiameetodeid.

Koolitusel osalenu teab, kuidas koostada raviskeeme erinevate haiguste raviks.

Koolitust viib läbi hinnatud hiina meditsiini arst dr. Rene Bürkland.

Kuna tegemist on praktilise koolitusega, siis on kohtade arv piiratud!

 

Sündmuse tüüp:         Koolitus
Lektorite arv:               1
Sihtrühm:         Kõik aurikuloteraapia õppimisest huvitatud isikud. Koolitusel osalemine ei eelda eelteadmisi antud valdkonnast.  
Õppemeetodid:           Õppe kestvus .. AT. Interaktiivne loeng ning auditooriumi kaasatus. Koolituse läbinu saab tunnistuse, kui osaleja on täitnud kõiki õppekava läbimise nõudeid täies mahus. Palun tutvuda ka kvaliteedi tagamise alustega.
Loobumistingimused: Tellimusest taganemine on võimalik kui sündmuseni on jäänud rohkem kui 30 päeva (100% Tasu tagastatakse Kliendile). Osaline taganemine on võimalik 29 - 15 kalendripäeva enne Sündmuse toimumist (50% Tasu tagastatakse Kliendile). Tasu ei tagastata Kliendile ning arve kuulub tasumisele, kui sündmuseni on jäänud vähem kui 15 päeva.
Tellimusest taganemiseks esitab Klient Dao OÜ’le e-kirja teel taotluse (info@tervisealkeemia.ee), kuhu märgib Sündmuse nime ja kuupäeva ning osaleja nime, millest soovib taganeda.

Vaidluste lahendamise kord: Kõik konfliktid ning arusaamatused koolitatava ja koolitaja vahel lahendatakse kirjalike läbirääkimiste teel. Kaebustele reageeritakse seitsme tööpäeva jooksul koolituste ja konverentside projektijuhi ning tegevjuhi poolt. Kui kokkulepet ei saavutata, kuuluvad vaidlused lahendamisele kohtu poolt seadusega sätestatud korras.

Toitlustus: Ei

Projektijuht: katrin@tervisealkeemia.ee

Registreerimine: läbi e-poe ostu sooritamise või e-maili teel katrin@tervisealkeemia.ee