Koolitused

Depressioon

Depressioon on üks levinumaid haigusi, mis algab hiilivalt ja süveneb talviti. Meeleoluhäire, mis võib mõjutada normaalse funktsioneerimise iga aspekti. See vähendab tahet tegutseda, segab igapäevast elu ja halvendab elukvaliteeti. Hiina meditsiini seisukohast on depressioon enamasti seotud maksa qi (energia) stagnatsiooni ehk seiskumisega. Maks on energeetiline organ, mis vastutav keha qi ringluse eest. Kui ringluses tekib tasakaalutus, mõjutab see teisi liikumisi ja põhjustab mitmesuguseid depressioonivorme.

Loengus räägib hiina meditsiini arst Salustino Z Wong kõikvõimalikest hiina meditsiini ravimeetoditest (nõelravi, taimravi, massaaž, toitumine), mida saame kasutada oma keha tasakaalustamiseks depressiooni korral.

Ootame kuulama kõiki huvilisi ning terapeute.  

Loeng toimub inglise keeles tõlkega eesti keelde.  

Aeg: 20. märts 2020
Lektor: hiina meditsiini arst Salustino Z Wong
Koht: Tervise Alkeemia keskus (Tulika 19, Tallinn)
Lisainfo katrin@tervisealkeemia.ee 

Lektor Salustino Zaldivar Wong on Kuubalt pärit hiina juurtega arst, kes on elanud ja töötanud Hiinas üle kahekümne aasta. Ta on Kuubal õppinud farmakoloogiat ning Hiinas kaitsnud doktorikraadi hiina meditsiinis. Salustino tegeleb igapäevaselt qi gongi ja taijiga ning on Chen Taiji Hong meetodi Euroopa juht. Salustino Zaldivar Wong on Rene Bürklandi õpetaja.