Koolitused

Emotsioonid ja hiina meditsiin

Traditsioonilise hiina meditsiini seisukohalt on emotsioonid ja füüsiline tervise omavahel otseselt seotud. Kui välised faktorid, nagu nt tuul ja külm, peavad läbima keha kaitsekihi enne kui jõuavad kahjustama organeid, siis emotsioonidel sellist kaitsekihti läbida ei ole vaja. Emotsioonid võivad mõjuda organitele ning energiakanaitee kahjustaval moel ilma igasuguse puhvrita. Iga organi ja meridiaaniga seostatakse konkreetseid emotsioone. Mõnes mõttes on nende seoste puhul tegu justnagu nõiaringiga – nt viha kahjustab maksakanalit ning blokeerib selles vaba energia liikumist. Ja teiselt poolt – kui maksakanalis on energia tasakaalust ära, muutub inimene kergemini ärrituvamaks. Võib kerkida küsimus, et kuidas pääseda sellest nõiaringist. 

Loengul tulebki juttu nendest seostest ning sellest, mida teha, kui emotsioonid on juba oma jälje jätnud ning nüüd on soov luua muutus. Samuti sellest, mida teha ennetamaks emotsioonide kahjustavat mõju.

Loengusse on oodatud kõik need avatud meelega inimesed, kel on soov toetada oma organismi ning seeläbi terveolemist senisest veelgi teadlikumalt.

Aeg: laupäev, 3. november kell 11 - 12:30 
Koolitaja: terapeut Kreet Rosin-Pindmaa
Koht: hiina meditsiini keskus Tervise Alkeemia (Tulika 19, Tallinn)
Tasu: 20 €/ loeng
Registreeri end SIIN