Koolitused

Kuputeraapia koolitus

Koolitus on mõeldud eelkõige massööridele, füsioterapeutidele ja arstidele, kes soovivad oma ravimeetodeid täiendada. Samuti on teretulnud inimesed, kellel eelnev meditsiiniline haridus puudub, kuid kes on huvitatud enda ja lähedaste terviseprobleemide lahendamisest lihtsate ja käepäraste meetoditega. Vt. Kuputeraapia

Koolituspäeval räägime, kuidas kasutada liikuvaid kuppe, püsivaid kuppe, klaasist, plastikust ja kummist kuppe ning teeme kõik praktiliselt läbi. Lisaks õpime tehnikaid, millega leevendada erinevaid vaevuseid: seljavalu, liigesevalu, peavalu, külmetushaiguseid ja seedehäireid.

Kuna tegemist on praktilise koolitusega, on kohtade arv piiratud ja eelregistreerimine vajalik.   

Koolitaja: hiina meditsiini arst Udo Uffert
Aeg: 27. aprill kell 12 - 19
Tasu: 100 EUR (KM sees)
Registreerimine läbi e-poe

Koolitajast - 

Udo Uffert lõpetas Tartu Ülikooli arstiteaduskonna 1986. aastal. 12 aastat peale ülikooli oli Karula Rahvuspargi kuplite ja metsade vahel perearst. Alates 2000. a töötab Hiina meditsiini praktiseeriva eraarstina Tartus. Ravimeetodid on nõelravi,taimravi, qi gong, massaažHiina meditsiini õpinguid alustas ta 1991. aastal ja praktiseerimist 1996. aastal. Tähtsamad õpetajad on Hiina Xinjiang'i Meditsiiniülikoolist prof Halmurat Upur, Weifangi Meditsiiniülikoolist Tian Wenping, Tao Enxue ja Zhang Shangmin, Sankt-Peterburi Meditsiiniülikoolist Denis Dubrovin, Igor Gogol ja Vladimir Nachatoi; samuti Hispaania Neijingi kooli õpetajad ning Jaapani Tervise qigongi Ühingust Takashi Tsumura.