Laupäeva hommikune joogatund, mille fookuses on TASAKAAL

Tasakaal iseenesest on stabiilne olek, harmoonia meie kehas. Kuna aga kõik siin maailmas on pidevas muutumises, siis on ka tasakaaluseisundis olemine üks pidev muutumine.

Idamaine lähenemine ütleb seda, et just tasakaal on üks hea tervise alustaladest. Siin mõeldakse tasakaalu nii mentaalsel, emotsionaalsel kui füüsilisel tasandil.

Kõik tasakaalu asanad aitavad meil oma ellu tasakaalu ja harmooniat juurde luua. Regulaarse treeningu tulemusena paraneb tasakaalutunnetus ja tugevnevad meie kerelihased, mis tagavad ilusa ja kauni rühi.

Joogatund on mõeldud kõigile, kes soovivad nädalavahetusse sukelduda rahulikus rütmis ning lisaks sellele soovivad oma ellu juurde tuua harmooniat ja tasakaalu. Iseenesest lihtsate jooga asanate ja hingamise harjutustega on võimalik seda luua aga märksõna on regulaarne praktika. Tasakaalutunnetuse puhul kehtib reegel: kui ei kasuta, siis see nõrgeneb.

Tunnis praktiseerime tasakaalustavaid hingamistehnikaid, teeme rahulikke füüsilisi harjutusi, mis aitavad kehal soojeneda, parandame selja liikuvust, teeme tasakaalu ja keskendumist arendavaid asanaid ning tunni lõpetame pika tervendava lõdvestusega.

Kohapeal saab vahetada riideid ning olemas on kõik tunniks vajalik (matid, pleedid).

Aeg: laupäev, 14.03 kell 10-11.20
Juhendaja: Virge Naeris
Tunni hind 10 €  (NB! ei kehti 5x ja 10x kaart)

Et tagada koht tunnis, palun registreeri end virge@tervisealkeemia.ee 

See on joogatund, mis on jõukohane igaühele!