TREENINGUD

Yin-Yang jooga

Yin-Yang jooga on tasakaalustav praktika, kus on kombineeritud rahulik ja staatiline Yin jooga ning dünaamiline Vinyasa jooga.

Yin jooga on aeglane ja rahulik praktika, kus poose hoitakse passiivselt pikemat aega, mõjutades keha tihedaid yin tüüpi sidekudesid, liigeseid ja kõõluseid. Yin joogas on lihased koormusvabad ning lõdvestunud. Energeetilisel tasandil stimuleerib Yin jooga qi ehk energia liikumist kogu kehas, mõjutades keha läbivaid energiakanaleid ehk meridiaane.

Vinyasa joogas on fookus liikumisel ja keha tugevdamisel. Vinyasa jooga sihib ja mõjutab yang tüüpi kudesid, milleks on lihased ja veri. Liikumine ja hingamine on omavahel sünkroonis. Paraneb verevarustus, painduvus ning vastupidavus.

Tund sobib nii algajale kui ka edasijõudnud praktiseerijale.

Tundi juhendab Gerly Nurmsalu.

Gerly on läbinud 200- tunni Yoga Aliance'i joogaõpetajate koolituse õpetaja Pille Eikner käe all. Samuti on ta rahvusvaheliselt sertifitseeritud kundalini jooga õpetaja ning täiendanud end lastejooga õpetaja koolitusel.

Tund toimub: uus aeg täpsustamisel

Osalemiseks registreeri end tundi SIIN*

* (Rühametreeningutes osalemiseks on vajal eelregistreerimine. Registreerida saad bronn.ee keskkonnas. Registreeri end keskkonna kasutajaks, vali endale sobiv tund ja kinnita broneering. Tundi registreerimine lõpeb 30 minutit enne treeningu algust ja tühistamise võimalus lõpeb kaks tundi enne treeningu algust.)