blogi

6 hiina meditsiini toodet sinu reisikotti

16. august 2019
Olenemata sellest, kas reisid Pariisi või Nuustakule, on hea oma reisikotti pakkida ka mõned hiina meditsiini tooted.  

Uued ja harjumatud toidud või maitsed võivad põhjustada seedeprobleeme. Selleks, et seedesüsteemi toetada ja kõhuhädasid vältida ning ka oma immuunsüsteemi tugevdada võiksid 2–3 nädalat enne reisi ja reisi ajal tarvitada probiootikume. Nii tekib piisav kaitse. Hiina meditsiin soovitab dr Ohhira probiootikume, milles on lisaks probiootikumidele ka taimi, mis toetavad immuunsust.
Toode on 100% looduslik.
 
Enamik inimesi, kellel on seljataga pikk lennureis, on kohale jõudes kogenud ajavahest ja kliimast tingitud väsimust, unetust või kerget peavalu. Organismi kiiremaks kohanemiseks uue kliima, ajavahe, toidu või kultuuriga on mitmeid võimalusi. Hiina meditsiin soovitab preparaati Minor B Form, mille üheks toimeks on kohanemise toetamine. Seda preparaati võib hakata võtma juba päev enne reisi ning jätkata paar päeva pärast kohale jõudmist.
 
Harjumatu toidu söömisest tekkinud seedehäire ja riknenud toidu tarvitamisest tekkinud toidumürgistuse korral aitab organismi toetada Astachi Form. Tarvita seda seni, kuni sümptomid kaovad.
 
Kuumade ilmade ajal tuleb valmis olla ka külmetuseks ja kurguvaluks, mida põhjustavad konditsioneer ja tuuletõmme. Selle leevendamiseks sobib
Ice Free Form.
 
Pikad lennu- või autosõidud võivad põhjustada lihaspingeid ja turjavalu. Sel juhul kasuta palsamit lihastele ja liigestele või pane turjale valu vähendav plaaster.
 
Vajalikud preparaadid ja kaasa võetud õiged ravimid aitavad kindlustada selle, et ühisest reisist jääb kõigile meeldiv elamus.