TREENINGUD

Tervena elamise tarkus on meis kõigis olemas. Vahel on vaja lisaks intuitsioonile teadmisi, et seda mõista ja selle järgi elada. Hiina meditsiinis peetakse hea tervise aluseks eluenergia qi vaba  ja takistusteta voolamist nii meie kehas, kui ka meid ümbritsevas keskkonnas.

GRUPITREENINGUD
Treeningud toimuvad juuni lõpuni. Mai ja juuni jooksvat tunniplaani näed bronn.ee leheküljel. Tunniplaanis on qi gong, shindo ning Virge Naerise meditatiivne venitustund (UUS!).

Grupitreeningusse on vajalik eelnev broneerimine läbi bronn.ee keskkonna. Broneerimine lõppeb 30 min enne treeningu algust. Kui oled endale koha registreerinud aga siiski ei saa osaleda tunnis, palun tühista oma broneering ning vabasta sellega koht mõnele teisele osalejale. Grupitreeningus kehtivad kõik meie treeningkaardid, kõikide kaartide tähtajad on seniste ühiskondlike olude tõttu tühistatud. 

 INDIVIDUAALSED TREENINGUID
Tule üksi või võta sõber kaasa!!!
Individuaalne treening 1-3 osalejale 60€
Individuaalne treening 4-5 osalejale 75€
Täpsem info ja registreerumine tel 55520119 või info@tervisalkeemia.ee

Meditatiivne venitustund

See on tund kus teeme nii joogast, yin joogast kui shindo tunnist pärit asanaid ning asendeid. Tunni tempo rahulik ja meditatiivne, mis aitab ka meelel rahuneda.


Ajakava

15. ja 29.juuni
kl 12-13

Chen Taiji kursus

Ida kultuurides on tuhandeid aastaid otsitud hea tervise ja haigustest hoidumise võtit. Selleks on palju erinevaid teid ja võimalusi. Võitluskunstid, erinevad füüsilised, energeetilised ja hingamisharjutused on loodud selleks, et tugevdada keha, saavutada ideaalne tervis ja surematus.


Ajakava

uus kursus algab
17.04.2022

Praktiline ja nõustav individuaaltund ning psühholoogiline nõustamine

Virge Naerise individuaalse vastuvõtu eesmärgiks on aidata inimesel leida endale sobiv tee, mis toetab just teda kõige paremini tema keha ja vaimu tasakaalu leidmisel. Virge kasutab lisaks psühholoogilisele nõustamisele idamaadest pärit tehnikaid, nagu jooga, joogateraapia, qigong, shindo ning hiina meditsiinist pärit iidseid teadmisi.

Ajakava

Vajalik eelnev registreerumine: 
info@tervisealkeemia.ee
tel 55520119

Qi gong algajatele "Kuldse kella harjutused"

"Kuldse kella harjutused" (hiina k. jin zhong shi er lian shou) on väga vana võimlemisharjutuste kompleks, mis oli kuni eelmise sajandi lõpuaastateni väheste väljavalitud hiina meditsiini arstide ja võitluskunsti meistrite pärusmaa. Teadmisi sellest kunstist pärandati põlvest põlve vaid perekonnasiseselt või väga vähestele väljavalitutele.

Ajakava

16. ja 30.juuni
kl 12-13

Qi gong

Qi gong´i treeningusse on oodatud kõik, kes soovivad qi gong´i harjutuste abil oma tervist hoida või taastada. Praktiseerime erinevaid antiikseid harjutusi või nende komplekse, nt Yi jin jing, 7-harjutuse seeria, Wudang harjutused, viie looma harjutused, ba duan jin.

Ajakava

Järgmised treeningud:
14., 21., 28. aprill kl 18-19
05. ja 12.mai kl 18:30-19:30

Shindo

Shindo on Jaapani vanadel traditsioonidel põhinev venitus- ja lõdvestusharjutuste süsteem, mis aitab kehal energiablokeeringutest vabaneda ja seeläbi oma tervist ja elukvaliteeti parandada.

Ajakava

21.juuni kl 18:30-19:30
28.juuni kl 18:00-19:00

Raja jooga

Jooga on üks võimalustest pääseda ligi millelegi, mis on sügaval meie sees - meie tõelisele minale. Sõna "jooga" tuleb sanskritikeelsest sõnast yui, mis tähendab "ühendust", viidates keha ja vaimu ühtsusele, mida joogaharrastusega tahetakse saavutada.

Ajakava

Individuaalsed treeningud

Vajalik eelnev registreerumine:
info@tervisealkeemia.ee
tel 55520119

Liikumistund lastele 

Liikumistunnid ca 7-9 aastastele lastele. Tundides teeme qi gong'i, jooga ja kung fu harjutusi. Juhendajaks on Jana Saarmann

Ajakava

Individuaalsed treeningud

Vajalik eelnev registreerumine:
info@tervisealkeemia.ee
tel 55520119

Hiina tervisevõimlemine eakatele

Võimlemise eesmärgiks on parandada meie kehas energia liikumist, üleüldist keha liikuvust, painduvust ning tunnetust.

Teeme harjutusi: liigeste liikuvuse parandamiseks, selgroo painduvuse suurendamiseks ja vaagnapõhja lihaste tugevdamiseks.

Ajakava

hetkel tunde ei toimu

Kuldse kella harjutusi tutvustav tund (qi gong algajatele) 

Laupäeva hommikune tund on mõeldud algajatele ning neile, kes soovivad veidi rohkem teada saada Kuldse kella harjutuste sügavamast tähendusest. Juhendajaks on Virge Naeris, kes ise on qi gongi juba üle kaheksa aasta praktiseerinud. 

Ajakava

uus aeg täpsustamisel

Laupäeva hommikune raja jooga algajatele

See tund on mõeldud algajatele ning neile, kes soovivad nädalavahetusse sukelduda rahulikus rütmis.

Ajakava

uus aeg täpsustamisel

Tervendavad harjutused 

Hiina meditsiini arsti Tiia Liivalaidi tundi on oodatud kõik, kes soovivad oma tervist hoida ja taastada. Harjutuste põhiliseks eesmärgiks on keha tasakaalustamine ja energia liikuma saamine. Erilist tähelepanu pöörame käesoleva aastaajaga seotud organite tugevdamisele


Ajakava

hetkel tunde ei toimu