TERVISENÄDALAD

Hiinlased on aastasadu otsinud “surematuse tabletti.” Kuid üsna kiiresti mõisteti, et ainuke tee hea tervisega pikaealisuseni on pidevalt järgida loodusseadusi, süüa tervislikku toitu, võimelda, teha hingamisharjutusi ning hoida meel puhas ja tasakaalus.

Selleks, et anda kehale aega ja võimalusi tasakaalu poole liikumiseks, oleme ellu kutsunud tervisenädalad ehk retriidid. 
See on aeg iseendale, mil lülitatakse end välja argielust. Keskendutakse keha ja meele puhastamisele läbi teraapiate ning tervise hoidmiseks vajalike tööriistade õppimisele.

Üheks oluliseks komponendiks selle aja jooksul on organismi ensümaatline puhastamine ühe päeva jooksul. 

4-päevane tervendav kehapuhastus dr Bürklandiga

Nelja päeva jooksul keskendutakse keha turgutamisele ensümaatilise puhastuse ja kerge paastu abil, mida toetavad Rene Bürklandi hiina meditsiini diagnostika ja teraapiad.

Ajakava

12. – 15. detsember 2023 (viimased vabad kohad)
16. – 19. jaanuar 2024 (viimased vabad kohad)

Kui soovid infot tulevaste tervisepäevade osas otse enda e-mailile, siis palun sisesta oma aadress siin.

Tervisenädal dr Bürklandiga – põhjalik restart ja toetus tervenemiseks

7 päeva kestev põhjalik kosutus kehale ja vaimule dr Bürklandi ja kõrgelt hinnatud hiina meditsiini terapeutide hoolitseva käe all. Sind toetavad Rene Bürklandi teraapiad, tui na massaažid, loengud, kuputeraapia, erinevad tervisepraktikad, qigong ja venitusharjutused ning nõustavad individuaaltunnid. Loomulikult ka ühised õhtusöögid, arutelud, spa ja Vihula mõisa ajalooline interjöör.

Ajakava

Uus aeg täpsustamisel!

Kui soovid infot tulevaste tervisenädalate osas otse enda e-mailile, siis palun sisesta oma aadress siin.