blogi

VIDEO | Sügistervitused ja soovitused Rene Bürklandilt

22. september 2023
Kui me vaatame, mis looduses sügisel toimub, siis energia kõigis taimedes, eluslooduses, hakkab liikuma allapoole ja sissepoole. Kogu loodus, sealhulgas ka meie inimestena, hakkame valmistuma talveks. Videost saad teada, kuidas sügisperioodil keha toetada ning mis moel energiat hoida.

VIDEO | Tervisenädal, kellele ja miks?

17. september 2023
Oleme juba mõnda aega viinud läbi tervisenädalaid ehk retriite. Miks me sellise formaadi oleme loonud ning mis see endast kujutab, seda selgitab videos Rene Bürkland.

Ingver – Soojendav jõud tervise ja harmoonia heaks

29. mai 2023
Ingver on hiina meditsiinis üks olulisemaid ravimtaimi, mille kasulike omaduste nimekiri on hämmastavalt pikk. Tema soojendav ja stimuleeriv toime on abiks mitmesuguste terviseprobleemide leevendamisel, nagu külmetushaigused, seedeprobleemid ja lihasvalud. Ingverit kasutatakse palju ka põletike leevendamiseks ning üldiseks tervise toetamiseks.

VIDEO | Kuidas rahustada ja tugevdada vaimu?

11. aprill 2023
Praegusel ajal on paljudel inimestel erinevatest põhjustest tingituna ärevust, paanikat, rahutust, ka uneprobleeme. Hiina meditsiini seisukohast on need kõik sheniga seotud.
VAATA VIDEOST, mis soovitusi annab dr Rene Bürkland vaimu rahustamiseks ja tugevdamiseks.

Kevad – puhastuse ja meelerahu aeg

11. märts 2023
Traditsioonilise hiina meditsiini kohaselt on kevad loomise, puhastumise, kasvu ja uuenduste aeg. Nii nagu ärkab ja lööb õitsele loodus, saame ka meie kasutada kevade jõudu hea tervise, vaimse selguse ja emotsionaalse heaolu loomiseks.
Vanemad artiklid