TERVISENÄDALAD

4 - päevane tervendav kehapuhastus

Traditsioonilise hiina meditsiini kohaselt on meie organism võimeline ennast ise tervendama. Mida vähem on keha koormatud üleliigsega, seda paremini ta end tervendab. Organismi puhastudes anname me endale võimaluse vabaneda toksiinidest ja jääkainetest, mille tulemusel paraneb ainevahetus, toitainete imendumine ja keha tundlikkus.

* Esimesel päeval teeb Rene Bürkland sulle hiina meditsiini diagnostika ja teraapia, samuti saad kogeda 30 min lõdvestavat massaaži massöör Galina Gaydayenko poolt. Terve päev on mõeldud puhkamiseks ja aja maha võtmiseks. Õhtul toimub Rene Bürklandi loeng ja pärast seda saab osaleda Virge Naerise poolt juhendatavas lõdvestavas venitustunnis. Saabumine esimesel päeval vastavalt eelnevalt  kokkulepitud arsti vastuvõtuajale vahemikus 10.00 - 15.00.
Toitlustust ei toimu, päev on mõeldud paastumiseks, juua saab vaid värskelt pressitud köögivilja mahla ning puhastuseks ettevalmistavat teed.

* Teisel päeval toimub ensümaatiline maksa- või soolepuhastus, vastavalt eelmisel päeval tehtud diagnostikale ja hetkeseisundile. Sel päeval ei sööda vaid manustatakse üksnes puhastusprotsessiks vajalikke ensüüme ja kiudaineid. Puhastuspäev algab qigongi treeningu ning hingamispraktikatega ja Rene Bürklandi sissejuhatava loenguga, kus saab ka täpse ülevaate eelseisvast päevast.

* Kolmandal päeval kogunetakse taas hommikul qigongi ning hingamispraktikate harjutamiseks. Päeva jooksul on kõigil osalejatel võimalik kogeda Rene poolt läbiviidavat valgus- ja magnetteraapia seanssi ning massööri poolt kuputeraapiat koos ravimataime mähistega. 
Sel päeval pakutakse kõigile lisaks mahlale õhtul ka köögiviljapuljongit. 
Päeval toimub Rene loeng/vestlusring ning õhtul taas venitustund koos lõdvestusega.

*Neljas päev algab taas qigongi ja hingamispraktikatega. Seejärel teeb Rene lühikese kokkuvõtva loengu. Hommikul pakutakse ka riisitummi ja teed. Kõik osalejad saavad ühe Rene hiina meditsiini teraapia ning vajadusel ka individuaalsed soovitused tema poolt edaspidiseks tervena püsimiseks.

Tervisepäevade jooksul on sul võimalus vabadel hetkedel nautida LaSpa´ sauna ja basseinimõnusid ning ehedat loodust jalutades kaunis männimetsas ja mere ääres.

EELSEISVAD TOIMUMISE AJAD:

12.09 - 15.09.2022 Grupp täis!
4.-7.10.2022 Grupp täis!
8.-11.11.2022 Vabu kohti 4
6.-9.12.2022

Kehapuhastus toimub Laulasmaal La Spa hotellis. 

Osalustasu 1200 EUR  sisaldab majutust üksinda standardtoas ( lisatasu eest on võimalik ööbida kõrgema kategooria toas)

LISAINFO JA REGISTREERIMINE: katrin@tervisealkeemia.ee