TERVISENÄDALAD

4 - päevane tervendav kehapuhastus dr. Bürklandiga

Traditsioonilise hiina meditsiini kohaselt on meie organism võimeline ennast ise tervendama. Mida vähem on keha koormatud üleliigsega, seda paremini ta end tervendab. Organismi puhastudes anname me endale võimaluse vabaneda toksiinidest ja jääkainetest, mille tulemusel paraneb ainevahetus, toitainete imendumine ja keha tundlikkus.

* Esimesel päeval teeb Rene Bürkland sulle hiina meditsiini diagnostika ja teraapia, samuti saad kogeda 30 min lõdvestavat massaaži massööri poolt. Päev on mõeldud puhkamiseks ja aja maha võtmiseks. Õhtul toimub Rene Bürklandi loeng ja pärast seda saab osaleda Virge Naerise poolt juhendatavas lõdvestavas venitustunnis. Saabumine esimesel päeval vastavalt eelnevalt  kokkulepitud arsti vastuvõtuajale vahemikus 10.00 - 15.00.
Toitlustust ei toimu, päev on mõeldud paastumiseks. Juua saab värskelt pressitud köögivilja mahla ning puhastuseks ettevalmistavat teed.

* Teisel päeval toimub ensümaatiline maksa- või soolepuhastus, vastavalt eelmisel päeval tehtud diagnostikale ja hetkeseisundile. Sel päeval ei sööda, vaid manustatakse üksnes puhastusprotsessiks vajalikke ensüüme ja kiudaineid. Puhastuspäev algab qigongi treeningu ning hingamispraktikatega ja Rene Bürklandi loenguga, kus saab ka täpse ülevaate eelseisvast päevast.

* Kolmanda päeva hommikul kogunetakse taas qigongi treeninguks ning hingamispraktikate tegemiseks. Päeva jooksul toimuvad Rene poolt läbiviidavad valgusteraapia ja magnetteraapia seansid ning massööri poolt kuputeraapia koos ravimtaime mähistega. 
Sel päeval pakutakse lisaks mahlale õhtul ka köögiviljapuljongit. 
Päeval toimub Rene loeng/vestlusring ning õhtul venitustund koos lõdvestusega.

*Neljas päev algab qigongi ja hingamispraktikatega. Seejärel teeb Rene kokkuvõtva loengu. Hommikul pakutakse riisitummi ja teed. Kõik osalejad saavad ühe Rene hiina meditsiini teraapia ning vajadusel ka individuaalsed soovitused edaspidiseks tervena püsimiseks.

Tervisepäevade jooksul on sul võimalus vabadel hetkedel nautida LaSpa´ sauna ja basseinimõnusid ning ehedat loodust kaunis männimetsas ja mere ääres.

Toimumisajad:
10 - 13 aprill 2023 (grupp täis)
9 - 12 mai 2023 (5 vaba kohta)

Kehapuhastus toimub Laulasmaal La Spa hotellis. 

Osalustasu 1295 EUR  sisaldab majutust üksinda standardtoas ( lisatasu eest on võimalik ööbida kõrgema kategooria toas: superior tuba 75 eur; peretuba 150 eur; delux tuba 195 eur (hinnad on toodud kolme öö kohta))

LISAINFO JA REGISTREERIMINE: mari@tervisealkeemia.ee