KOOLITUSED

Neeru- ja väikese vaagna piirkonna massaaži koolitus

Väikese vaagna piirkonna massaaži eesmärgiks on neeruenergia tugevdamine ja väikese vaagna organite töö toetamine.

Massaaž tõstab üldist energiataset, vähendab seiskumist väikese vaagna piirkonnas, mõjutab munasarjade tööd. Seeläbi tasakaalustub östrogeenide tootmine, leeveneb valulik menstruatsioon, paraneb libiido ja viljakus. Massaaž on abiks ka alaselja- ja seedimise probleemide korral, toetab mõtlemisvõimet ja mälu.

Meestel aitab see massaaž leevendada potentsiga ja meessuguorganitega seotud probleeme.

Kogu praktika toimub alaselja-, kõhu ja tuharapiirkonnas, mõjutatakse ka seal asuvaid akupunktuuri punkte. Massaaž toimub naturaalse õliga.

Koolitusel õpetatakse väikese vaagna piirkonna massaaži võtteid ja massaaži käigus mõjutatavaid punkte, räägitakse neeruenergia olulisusest hiina meditsiini seisukohalt. Kursusel osaleja saab kaasa materjalid.

UUS TOIMUMISE AEG TÄPSUSTAMISEL

Maht: 16 ah

Osalustasu 250 EUR. Juhendaja: Piret Kupits

Kuna tegemist on väga praktilise koolitusega, siis gruppi saame võtta vaid piiratud arvu inimesi.

Kui sul on huvi, saad enda andmed lisada ootelisti
Võtame ühendust kui oleme uue koolituse aja planeerinud.

Koolitajast: Piret Kupits on alates 2008. aastast õppinud erinevaid hiina meditsiinis kasutatavaid teraapiaid (gua sha, moksa, tuina massaaž, kuputeraapia) ning 2012. aastast dr Rene Bürklandi juhendamisel hiina meditsiini teooriat. Lisaks on ta läbinud Hiina rahvusvahelise korporatsiooni YouNeed massaažikoolitaja Wu Yu käe all erinevate keha- ja näohoolitsuste õppe.