KOOLITUSED

Väikese vaagna piirkonna massaaži kursus

Väikese vaagna piirkonna massaaži eesmärgiks on neeruenergia tugevdamine ja väikese vaagna organite töö toetamine.

Massaaž tõstab üldist energiataset, vähendab seiskumist väikese vaagna piirkonnas, mõjutab munasarjade tööd. Seeläbi tasakaalustub östrogeenide tootmine, leeveneb valulik menstruatsioon, paraneb libiido ja viljakus. Massaaž on abiks ka alaselja- ja seedimise probleemide korral, toetab mõtlemisvõimet ja mälu.

Meestel aitab see massaaž leevendada potentsiga ja meessuguorganitega seotud probleeme.

Kogu praktika toimub alaselja-, kõhu ja tuharapiirkonnas, mõjutatakse ka seal asuvaid akupunktuuri punkte. Massaaž toimub naturaalse õliga.

Koolitusel õpetatakse väikese vaagna piirkonna massaaži võtteid ja massaaži käigus mõjutatavaid punkte, räägitakse neeruenergia olulisusest hiina meditsiini seisukohalt. Kursusel osaleja saab kaasa materjalid.


Koolitaja: Piret Kupits
Kursuse maht: 16 ah. Kursus toimub kolmel päeval
Osalustasu: 290 EUR.


Uus aeg täpsustamisel


Koht: hiina meditsiini keskus Tervise Alkeemia (Tulika 19, Tallinn)
Lisainfo: keiu@tervisealkeemia.ee

Kuna tegemist on väga praktilise koolitusega, siis gruppi saame võtta vaid piiratud arvu inimesi.


* * *

Kui Sul ei õnnestunud registreeruda, siis on grupp juba täis ja saad end lisada ootelisti. Koha vabanedes võtame ühendust. Kui seekord kursuse aeg ei sobi aga oled siiski edaspidi huvitatud, siis saad end samuti lisada ootelisti.

* * *

Koolitajast: 

Piret Kupits on alates 2008. aastast õppinud erinevaid hiina meditsiinis kasutatavaid teraapiaid (gua sha, moksa, tuina massaaž, kuputeraapia) ning 2012. aastast dr Rene Bürklandi juhendamisel hiina meditsiini teooriat. Lisaks on ta läbinud Hiina rahvusvahelise korporatsiooni YouNeed massaažikoolitaja Wu Yu käe all erinevate keha- ja näohoolitsuste õppe.