TREENINGUD

Tervisevõimlemine 


On üsna üldlevinud arusaam, et aastatega muutub meie keha kohmakamaks ja jäigemaks. Päris nii see pole, kui keha eest hoolitseda, on võimalik keha hoiakut, rühti ja jõudu järjepideva võimlemisega edukalt taastada ning hoida.

Kui tahad parandada või hoida üldist keha tunnetust, liigeste liikuvust, lihaste elastsust, siis oled oodatud tervisevõimlemise tundi. 

Tunnis teeme:
  - hingamisharjutusi,
  - harjutusi liigeste liikuvuse parandamiseks,
  - lihastele venitavaid ja toonust (jõudu) tõstvaid harjutusi,
  - tasakaalu ja koordinatsiooni harjutusi. 

Tunni tempo on rahulik ning sobilik kõigile. Grupp on väike ning treener saab vajadusel juhendada igaüht harjutuste tegemisel. Kui mingite harjutuste tegemine keeruline, leiab treener sulle sobivama harjutuse.  

Selga panna mugav riietus. Kohapeal saab vahetada riideid ning olemas on kõik tunniks vajalik.

* * *

Tundi viib läbi Piret Kupits.

Treeningud algavad taas sügisel!

Tunnis osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine. Osalejate arv on piiratud!
Vaata jooksvat tunniplaani ning registreeru tundi läbi www.bronn.ee keskkonna.*

TÄHELEPANU! 
Armas võimleja, kui Sul ei ole võimalik kasutada arvutit või online registreerumist, siis palume Sul registreerida end tundi läbi meie keskuse administraatori, helistades tel 55520119. Meile on oluline teada ette, et Sa oled tulemas! Kas siis kui oled tundi end registreerinud kuid ei saa siiski osaleda, palun anna sellest meile teada. 

* Registreerumine lõppeb 60 min enne treeningu algust. Kui oled treeningusse endale koha broneerinud kuid siiski ei saa osaleda, tühista kindlasti oma broneering ja vabasta koht mõne teise huvilise jaoks. Kui tuled kohale ilma etteregistreerimata ning osalejate arv on täis, ei saa me Sind kahjuks tundi lubada. Kui sul on broneerimisega tõrkeid, võta ühendust meie administraatoriga tel 55520119 või info@tervisealkeemia.ee