Teraapiad

Silmapakett 


Me istume iga päev pikki tunde arvuti, mobiiliekraani või televiisori taga ega pane esialgu tähelegi, et midagi on halvasti. Ajapikku lähevad silmad kuivaks, hakkavad väsima ja nägemine läheb uduseks. Põhjuseks on see, et silmalihased on liikumisvaeguses. Ekraanide taga istumise tulemuseks on ka nn nutikael ­- pinges turi ja kange kael, mis otseselt mõjutab silmade tervist, sest peapiirkonna verevarustus on puudulik.


Hiina meditsiini järgi on silmade tervis seotud mitmete siseorganitega. Kui nende töö on häiritud, ei saa silmad piisavalt hapnikku ja toitaineid, nende elujõud hakkab vähenema ning tekivad juba tõsisemad probleemid. Kõige selle ennetamiseks on väga oluline, et energia kogu kehas voolaks vabalt.


Silmapaketi raames kohtume viiel järjestikusel päeval. Teeme lihtsaid hingamisharjutusi, qigongi ja venitusharjutusi silmade toetamiseks ning spetsiaalseid harjutusi silmadele. Õpime tundma silmi toetavaid akupressuuripunkte ja stimuleerime neid hiina meditsiini meetoditel. Nii saate kaasa tööriistad, et toetada silmi igapäevaselt ka kodus, sest ainult järjepidevus annab häid tulemusi.

Järgmise silmapaketi toimumisaeg täpsustamisel

Paketi hind: 300 €
Grupi suurus: 5-6 inimest
Läbiviija: Eva Mere
Koht: Tervise Alkeemia keskuse saal

Info ja registreerumine: tel 55520119, info@tervisealkeemia.ee

Hiina meditsiini terapeut Eva Mere___________

*Terviseameti andmetel ei klassifitseeru traditsioonilise hiina meditsiin teraapiad ja meetodid tervishoiuteenuste alla, vaid need kuuluvad alternatiivse meditsiini valdkonda ning on tõenduspõhise meditsiini toetamiseks ja täiendamiseks.