Teraapiad

Munasarjamassaaž

Kellele on vaja munasarjamassaaži?

Kas su menstruatsioonid on väga valulikud, liiga vähese või liiga rohke verega või sa ei tea üldse, millal järgmisi päevi oodata? Kas oled pikka aega soovinud jääda lapseootele, kuid see pole õnnestunud? Kas su libiido on langenud? Kas tunned, et su kõht, alaselg või tuharad on jahedad?

Selliste murede üheks põhjuseks võib olla see, et su energia ei voola vabalt. Hiina meditsiini järgi on naise suguelundid tihedalt seotud paljude siseorganitega. Kui neerude, maksa ja põrna energia liigub takistuseta, jõuab ka alakeha piirkonda piisavalt energiat ja soojust, munasarjad töötavad probleemideta ja emakas on valmis uut elu hoidma.

Kuidas tagada siseorganite, munasarjade ja emaka hea koostöö? Üheks abivahendiks on munasarjamassaaž, mida tehakse alakõhu ja tuharate piirkonnas ja mille käigus mõjutatakse paljusid akupunktuuripunkte. Selline massaaž paneb energia vabalt voolama, aktiveerib munasarjade tööd, reguleerib östrogeenitaset, tugevdab neeruenergiat ja vähendab seiskumist väikese vaagna piirkonnas.

Massaaži tegemise aeg sõltub menstruaaltsüklist. Valuliku kuupuhastuse korral on hea alustada 5–7 päeva enne menstruatsiooni algust, tsüklihäirete korral 5 päeva pärast menstruatsiooni. Massaaži sagedus sõltub probleemist.

Vastunäidustused: menstruatsioon, rasedus, rinnaga toitmine, epilepsia, kasvajalised moodustised, rasked südamehaigused, nahavigastused, palavik.
 

Tähelepanu mehed! Kuna massaaž paneb alakeha piirkonnas seiskunud energia liikuma, aitab see leevendada ka meeste probleeme, nagu erektsioonihäired, alanenud libiido, prostata probleemid jne.  

Tervise Alkeemia keskuses teevad munasarjamassaaži: Andres Allik, Piret Kupits.

Aja broneerimiseks helista  +372 5552 0119
või kirjuta info@tervisealkeemia.ee