TERVISENÄDALAD

Kehatervendus dr Bürklandiga

Tervisepäevad dr Rene Bürklandiga LaSpa hotellis.

Talv on aeg, kus meie keha ja tervis vajab rohkem hoolt ja ka tuge, et püsida terve.

Tervisepäevadel on võimalik dr. Rene Bürklandi käe all turgutada ning toetada oma keha hiina meditsiini erinevate teraapiatega.  

Nelja päeva jooksul toetavad Sind dr Bürklandi teraapiad, kõrgelt hinnatud massööri Simmo Eeljõe massaažid ja joogaterapeut Virge Naerise qigongi- ja venitusharjutused, personaaltreeningud ja hingamispraktikad. Lisaks toimuvad kõikidel päevadel dr Bürklandi loengud sellest, kuidas saada ja jääda terveks. 

* Esimesel päeval teeb Rene Bürkland sulle hiina meditsiini diagnostika ja teraapia ning magnetteraapia. Seejärel saad kogeda 30 minutit traditsioonilist idamaade Tuina ravimassaaži massööri poolt. Lõunal toimub dr. Rene Bürklandi loeng, peale mida toimuvad individuaalsed valgusteraapia seansid. Õhtul saab osaleda Virge Naerise poolt juhendatavas lõdvestavas venitustunnis.
Saabumine esimesel päeval vastavalt eelnevalt kokkulepitud arsti vastuvõtuajale vahemikus 10.00 - 15.00.

* Teist päeva alustab Virge Naeris tervist tugevdavate Qigongi harjutuste ja hingamispraktikatega. Seejärel teeb Rene Bürkland hiina meditsiini teraapiat ja saab nautida Simmo Eeljõe kosutavat ravimassaaži või kuputeraapiat. Lisaks toimuvad päeva jooksul Virge Naerise individuaaltreeningud. Lõunal viib dr. Bürkland läbi loengu ja õhtu lõppeb Virge Naerise venituspraktikatega

* Kolmanda päeva hommikul kogunetakse taas qigongi treeninguks ja hingamispraktikateks, mida viib läbi Virge Naeris. Seejärel teeb Rene Bürkland hiina meditsiini teraapiat ja Simmo Eeljõe ravimassaaži või kuputeraapiat. Päeva jooksul toimuvad Virge Naerise individuaaltreeningud. Lõunal viib dr. Bürkland läbi loengu ja õhtu lõppeb Virge Naerise venituspraktikate ja lõdvestusega.

*Neljas päev algab qigongi ja hingamispraktikatega. Seejärel toimub kokkuvõttev loeng. Kõik osalejad saavad ühe Rene Bürklandi hiina meditsiini teraapia ning individuaalsed soovitused tema poolt edaspidiseks tervena püsimiseks.

Tervisepäevade jooksul on sul võimalus vabadel hetkedel nautida LaSpa´ sauna ja basseinimõnusid ning ehedat loodust kaunis männimetsas ja mere ääres.

Toituda soovitame nendel päevadel kergemalt, et keha saaks paremini terveneda. LaSpa hotelli restoranis pakutakse kõikidele hommikusööki (teisest päevast) ja taimset lõunasööki kõikidel päevadel. Õhtuks pakume kiudainete ja ensüümidega valmistatud keha toetavat smuutit.

Tervisenädala hind
1200 €

Lisatasu eest on võimalik broneerida kõrgema kategooria tuba (superior tuba 75 €; peretuba 150 €; delux tuba 195 € (hinnad on toodud kolme öö kohta)).

Lisainfo ja registreerimine: retriit@tervisealkeemia.ee