TREENINGUD

Silmavõimlemine

Hoiame oma silmi!

Igapäevane arvuti, mobiiliekraani või televiisori taga istumine, negatiivsed emotsioonid, pinged ja stress mõjutavad kogu keha, sealhulgas ka silmi.
Hiina meditsiini järgi on silmade tervis seotud mitmete siseorganitega, eriti maksaga. Kui nende organite töö on häiritud, kui energia ei liigu vabalt, ei saa silmad piisavalt hapnikku ja toitaineid, silmad muutuvad kuivaks, väsivad ja nägemine läheb uduseks. Pinges turi ja kange kael mõjutavad otseselt silmade tervist, sest peapiirkonna verevarustus on puudulik. Kõige selle ennetamiseks on vaja, et energia kogu kehas voolaks vabalt.


Võimlemistunni ajal teeme lihtsaid hingamisharjutusi, et maandada tööpäevapingeid. Qi gongi ja venitusharjutustega paneme energia kogu kehas vabalt voolama. Teeme ka harjutusi silmadele ja õpime mõjutama silmadega seotud akupunktuuripunkte.

Tundi viib läbi Eva Mere


Hetkel treeninguid ei toimu! 

Tunnis osalemiseks on vajalik eelnev registreerumine. Osalejate arv on piiratud!
Vaata jooksvat tunniplaani ning registreeru tundi läbi www.bronn.ee keskkonna.*

* Registreerumine lõppeb 30 min enne treeningu algust. Kui oled treeningusse endale koha broneerinud kuid siiski ei saa osaleda, tühista kindlasti oma broneering ja vabasta koht mõne teise huvilise jaoks. Kui tuled kohale ilma etteregistreerimata ning osalejate arv on täis, ei saa me Sind kahjuks tundi lubada. Kui sul on broneerimisega tõrkeid, võta ühendust meie administraatoriga tel 55520119 või info@tervisealkeemia.ee